O designu a kouscích ze známého švédského řetězce změněných k nepoznání

O designu slavícím léto a kouscích ze známého švédského řetězce změněných k nepoznáníGalérie (16)Zdroj: Lívia Vargovčáková
Co se týče vlastního bydlení, designérka Diana Labošová je spíše zastáncem jakéhosi „slow living“, tedy nejprve v domě žít a postupně jej přizpůsobovat potřebám a estetickým požadavkům.

Rozloha: 113 m2, 5 + kk

Mám velmi ráda byť jen malé změny v interiéru. Věčně něco vyrábím, předělávám nebo dekoruji. U mě je to nikdy nekončící proces.

  • Diana Labošová, majitelka

Designérka Diana Labošová by klidně mohla být příkladem šťastné ženy. Žije ve svém vysněném domě, s manželem Janem pečuje o své vysněné děti – dcerku Lotku a syna Davida a… Ještě cosi… Má to štěstí, že koníček se stal jejím povoláním.

„Jelikož interiérový design je moje velká vášeň i nejlepší relax, vlastně občas ani nerozeznávám, jestli pracuji, nebo zrovna relaxuji,“ nadšeně vypráví designéra, která nám ukázala, jak se svou rodinou bývá.

Už jste slyšeli moudrost, že první dům postav nepříteli, druhý příteli a až ten třetí si nech? 🙂 Tak Diana je momentálně v bodě dva. Před čtyřmi lety se totiž se svojí rodinou přestěhovala do domu s pořadovým číslem dva.

jídelna v rodinném domě s dřevěným jídelním stolem s ozdobnými nožičkami, dřevěnou lavicí k sezení a rozdílnými proutěnými židlemi a dvojicí proutěných lustrů nad stolem
Jídelna, která je součástí denní zóny, do designu dokonale zapadá a krásně s ním ladí. Přírodní materiály dodávají přirozený vzhled i dvojici svítidel nad masivním jídelním stolem. Uvolněnost umocňuje i rozdílné sezení. Zdroj: Lívie Vargovčáková

Do novostavby, která, jak říká, naprosto splnila nejen její, ale i nároky celé rodiny. „Rozhodnutí prodat první dům a postavit tenhle, se nerodilo snadno,“ řekla na úvod designérka.

„No shodli jsme se na tom jako rodina. Bylo zřejmé, že našim potřebám by více vyhovoval menší domek na menším pozemku. Uvědomit si a přijmout tento fakt bylo klíčovým momentem a spouštěčem všeho, co následovalo,“ řekla talentovaná tmavovláska, která jedním dechem dodala, že od toho okamžiku začali s manželem krok za krokem vše plánovat.

Nejnovější články

Další články autora